Dışa Vur
Yol ayrımına gelmiş bulunmaktayım. Tam bir sene önce, tam da bugün bunları yaşayacağımı ve bu ayrımda bulunacağımı biliyordum. Benim için fazlasıyla önemli bir süreç içerisindeyim. Başarmak ve kazanmak zorunda olduğum şeyler var. Uzun zamandır mücadele veriyorum. Ne derler bilirsiniz aşk herşeyi mahvetmek için iyi bir sebeptir. Lakin bu sefer orda bir dur dedim. Kendimi şu son yılda inanılmaz geliştirdiğimi farkediyorum. Çıkmaz dediğim yollar çıktı. Ölümlerden döndüm. Kısa sürede hayata tutunup tekrar yol çizdim. Ölümün eşiğindeyken tamam artık tüm umutlar bitti bu saatten sonra hayatta kalırsan dua et derken. Bir mucize oldu ve iyileştim. Hemen sonrasında bu yaşa geldim ve hayatımda ilk defa aşık oldum. Ya birisine aşık oldum. Böyle çocuklar gibi merdivenlere üçer beşer çıkma sevinci vardı içimde. Sonra bilirsiniz :) mahvedecek sebepler her zaman olmuştur. Aştım ama. Üstesinden geldim, hala da geliyorum. Çok kısa bir zamanda kendime gelmek zorunda kaldım. Ve oturdum yeni hayatımı çizmeye başladım. Derken daha da yüklenmem gereken zamanda o geldi. Ondan anlamsız bir şekilde güç alıyorum. Aslında bana verdiği hiçbir şey yok. Arkadaştan öte de değiliz. Günde sadece 2 saat konuşabiliyoruz. Ah bu ne büyük bir şans. Onu çok seviyorum biliyor musunuz. Her aradığında, ondan gelen her tepkide istisnasız taşikardiye girmeme sebep oluyor. O hiçbir şey yapmadan bile sadece onun varlığını bilmek beni müthiş derecede mutlu ediyor. Bakmayın böyle konuştuğuma bu kadar umutlu olduğuma. Sadece bir kulağımı ve bir gözümü kapamayı öğrendim. Yoksa o anlattığım kadar masum bir adam elbette değil. Önceden olsa gemileri yakardım, hayat dururdu o geldi diye. Şimdiyse ben orda bir dur diyorum. Gözlerimi açtım. Evet ben ona gayet aklı başında aşığım. Ben kendi zaferlerime ulaşma yolunda çok çalışarak ilerliyorum. Eğer bir yolda yürünecekse buyursun birlikte yürüyelim ama benim kendi yolumdan sapacak lüksüm maalesef kalmadı. İnsanları bişeyiniz yapmak yerine onları ne kadar hayatınızda tutabileceğinize bakın. Yani, aşkım da sevgim de kendimi görmezden gelmemi buyurmuyor. Aksine daha da çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Önceden sadece kendim içindi şimdi ise seninle birlikte yaşanacak olan hayat için. Arkadaşlar eğer hayatınızda bir kez gerçekten sevebildiyseniz tüm zorlukların altından kalkma yolunu muhakkak buluyorsunuz. Kazanılması gereken şeyler var o gün geldiğinde size kazandım da geldim deme umuduyla gidiyorum. Sevgiyle kalın.
Yanıtlar

martinez00 İyi ki de yazmışsın kendim için ve gelecekteki hayatım için bir çok ders çıkartıp döne döne okuma isteği uyardı bende. Umarım istediklerini başarırsın ve çok mutlu olursun. Sevgiyle kal.

sopasific Her şeyini,her sözünü çok beğendim.Çok güzel şeyler söylemişsin.İnan bana çektiğin bu zorluklar her şeye değecek.Sakın kendini ve benliğini değiştirme.Kimsenin seni fark etmesine gerek yok.Bir cevhersin.Umarım hep mutlu olursun

anonim_23874932 Ne güzel konuşmuşsun öyle "İnsanları bişeyiniz yapmak yerine onları ne kadar hayatınızda tutabileceğinize bakın." Düşünce yapını hiç değiştirmemen,hep mutlu olman ve de hedeflerine ulaştığında buraya yazabilmen umuduyla. Sevgiyle kal...

Okyanuskadarozlemim Şuan saat 02.25 ve ben ciğerim sökülürcesine ağlıyorum onun için. Olayın kötü tarafı ben hariç herkes yerinde mutlu o sevgilisiyle güllük gülistan ilişkisini yürütüyor. Ama ben arada ezildim. Umarım bu karanlık tünel biter. Keşke onu hiç tanimasaydim.Bu kadar cabuk baglanmasaydim. Dedigin gibi inşallah bir yolu olsun bitsin bu hissiyat. Bunları yazarken bile gözlerimden döküyorum. İyi geceler herkese. Psikolojim alt üst oldu hic iyi değilim.