Dışa Vur
Senin hayat filmin hangisi?
Bence herkesin kendi hayatını izler gibi olduğu filmler vardır. Karşısındaki karakterde birebir kendisini gördüğü.. Izlerken ve hatta ortaya dökülen cümleleri dinledikçe bir zamanlar bu cumlelerin kendi hayatından kopup ekrana yansıdığını düşündüğü.. Benimki Issız Adam..Ya sizinki?
Yanıtlar

Birazdegişken Benimkisi bir kitap. Aslında çoğumuzun bildiği bir kitap çoğumuz küçükken okumuşuzdur. Beniim ilk okuduğum kitap Polyanna idi ve bu kitap hayatıma bir çok konuda yön verdi yardımcı oldu bana

Hazal Hmm.. Güzel soru. 13 reasons why film değil dizi ama olsun. Bütün o okuldaki zorbalığın aslında nasıl alt üst ediceğini intihara sürükleyen bi kızın hikayesini ele alıyor.

SIKICIADAM Benimki de bir film değil müzik aslına bakarsan biraz uzun bir müzik dinlerken gözünü kapatıp kafanda canlandırırsan film gibi.. Teomandan zamparanın ölümü çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu..

memento_mori Film değil de yabancı bir dizi desem... ' Ölmek İçin 13 sebep ' bu dizi beni çok etkilemişti. Hannah ' nın yaşadıklarını kendimde gördüm hep. Çok şey öğretti o dizi bana çok...