Dışa Vur
Sıkı Tutunun Batıyoruz :)
En dibe gidiyoruz kaybediyoruz burada bulunuyorsak hepimiz bir şeyler kaybetmişizdir sıkı tutun bunlar güzel günlerimiz daha beter olacak her şey sevilmedik doğru düzgün canımız yandı hayatta hep 1-0 gerideyiz belki daha bile geride iyimser olmaya çalıştıkça daha kötü oluyor düştükçe daha güçlü kalktım artık ve sonunda yoruldum bir ağacın gölgesinde son sigaramı yakıp bir daha uyanmamak üzere uyumak istiyorum.
Yanıtlar

andora Hayatın istediği de bu değil mi zaten? Bir köşe başında elinde sigaranla sonsuza kadar oturup kalman. Bence hayata istediklerini vermemek gerekli. Bin kez düşsen bin birinci kez kalkıp inatla hala hayattayım diye bağırabilmek gerekli. Umarım pes etmeyip her şeye rağmen hala hayattayım dediğin günlere uyanırsın.

esraylmz İyimser olmanın lüzumu yok. Gerçekçi olmak lazım. Gerçekler ortada malum.. Hep bir burukluktan ibaret olacağız.

_kelebeks_ O da bir şey mi Bir binanın tepesinde son kez gülümsemek istiyorum bazen Bir kitabın gölgesinde ağlamaktan çok daha cazip geldiği o kadar gün var ki

Hüzünlükiz:/ Sana 2 tane kitap önerecegim ne derdin kalacak ne tasan bunları oku ve mutluluğun yolunu bul .bana iyi geliyor umarım sana da iyi gelir . "Ustalık gerektiten kafaya takmama sanatı " diğeri de "Vazgeçebilmek"

kayipanahtar Sanırım pollyanacalığı bırakma zamanı doğrusu da bu ya zaten uyanmamak üzere sonsuz bir uyku çok güzel olurdu şimdi