Dışa Vur
SIZLERE TESEKKURLER DISA VURUM UYELERI
Buraya birkaç ay önce iliskimin disa vurumunu yapmistim.Yazdigim kisi geri döndü haftalardir yaziyor.Kesinlikle cevap vermiyorum.Soylediklerini unutmadim çünkü. Herneyse, asil diyecegim su o dönemde yalnizligima huznume ortak olup cevap yazan herkese tesekkür ediyorum. HERSEY GELIP GECIYOR.Yeterki öfkeyle ya da üzüntüyle hareket etmeyip yalnis bir sey yapmayalim zamana birakalim.Tekrar tesekkurlerrrr 3
Yanıtlar

Mimlenmis Biz de sana tesekkur ederiz iyi ki aramizdasin ve bizlerlesin. Birbirimize bagliligimiz sayesinde paylasimlar yapiyor ve guclu kalip sorunlarimizi cozuyoruz. Bu bize iyi geliyor ve her zaman da iyi gelecek diye dusunuyorum. Bilmiyorum pek yeni uyelerden biriyim ama burasi cok sicak.

hebelehübele2 her zaman burdayız. burda hepimiz dertleşmek için varız sen istediğin zaman yaz yeter ki :) umarım bizimde hayatlarımız düzene girer ve sadece yorumlar da buluşuruz :)

Hazal Kendine olan saygını asla yitirme derim. En çok kendini sev kendine aşık ol hatta. Çünkü iyiliğin kıymeti falan yok artık. Asla geri dönüp bakma ardına. Yoksa geri dönüşü ağır olur derim.