Dışa Vur
Tiyatroda vesilesiyle hoşlantı
Hoca bizi sınıfça tiyatroya götürmüştü. Bizim sınıftan baya az kişi geldi .biletleri diğer sınıflara satmıslardi. Arkadaşımin elinde 1 bilet kalmış onu da bizim sınıfta bir kızın arkadaşi yani o çocuk almış .işte ben geldim bunların yanına gittim bizim sınıf diye normalde onlarla çok yakın değilim. O dışardan gelen bileti sonradan alan o çocuk gelmiş ben bunları oraya gelince öğrendim . O cocuk baya hoşuma gitti . O çocuğun arkadaşı (yani bizim sınıftaki kiz) la çok yakın değiliz sadece o çocuğun ismini biliyorum . Çocukla konsumak istiyorum sizce ne yapmalıyım?
Yanıtlar

kimseyesöylemem taktik yapmazsan konuşamazsın ben sana açıkça söyliyim dbsbdf biraz bak sosyal medyadan ilgi alanı olan bir şey bul sohbet etmek için yem at ya da arkadaşı olan kızın ağzını ara onunla muhabbet kur direk gidip sorma sakın hemen çocuğa da getirme lafı alttan alttan sor ortaya muhabbet aç hatta şey bile diyebilirsin ya şu arkadaşın ne tuhaf çocuk bla bla bla... bu tarz ara ağzını sonra çocuğu artık dahil etmek çok kolaylaşıcak ve bu söylediklerimi yanlış anlama bu ne sinsi ya deme bir süreden sonra şunu gördüm sadece istemekle dilemekle bir şeyler kazanamıyorsun bir şeyler için hareket etmen çabalaman gerekir doğanın kanunu bu SEVGİLER BOL ŞANS :)

Hazal Sosyal medyadan ekle ve hikayesine cevap ver derim. Çok bilindik ama çalışır hahahah Dostum böyle güzel tatlı rastlantılar iyidir. Tabi ilk bi hal tavırlarına bak saygılı efendimi bunlar daha önemli.

woahaa İlk önce tanı bi bence işte nasık desem sosyal medyadan yazma ama yüzyüze bir şey sorabilirsin yada aranızda bir konu döner falan öyle konuşabilirsin sonra gerisi gelir zaten

kayipanahtar Sosyal medyadan ekle sınıfınızdaki kızla bi bahane bul konuş bir tiyatro veya başka bir etkinlik falan düzenleyin sınıfınızdaki kızla mutlaka o da gelir zaten