Dışa Vur
Tolga Öcal Kimdir? Suçu Nedir?
Arkadaşlar merhaba. Tolga Öcal kimdir? Suçu ne bu adamın? Twitterde herkes çok tepki vermiş de anlam veremedim. Size sormak istedim. Neden bu kadar tepki alıyor bu adam?
Yanıtlar

Hekim Hirs böyle bir sey sanirim. Gözü dönmüs gibiydi videoda da. Çok garip yazik sitesi geliyor insanin.

bisofistik valla tam bi skandal bu adam. böyle sporcu olmaz ya. atatürk ne diyor sporcular hakkında bunlar ne yapıyor. sporcunun ahlaklısı lazım bize. tolga gibileri değil. spordan soğudum yeminle.

harleydavidson Tolga Öcal eski bir milli sporcu. Yüzücü. Eski şampiyonlardan biri. 13 yaşındaki bir çocuğu itiyor. Yüzme yarışındayken çocuğu ittiği için de Ukraynalı milli sporcu yarışı kazanıyor, çocuk düşüyor ve ağlıyor. Bu yüzden de insanlar çok tepki verdi bu olaya. Çocuğun adı da Seyfi Diker. Çocuk 13 yaşında kazanacakken Ukraynalı birinin kazanmasına sebep oldu ve çocuğu ağlattı resmen. Sinir bozucu herif ya. Hiç sevmiyorum. Herkes nefret ediyor zaten.

disavurbagimlisi 40 yaşında. Çocuk aquamasters yüzme yarışına katılıyor 13 yaşında. Çocuk Tolga denen herifi geçiyor. Bu sırada Tolga Öcal denen kişi de 13 yaşındaki çocuğu itiyor ve çocuk düşüyor. Kendisi 40 yaşında. Bunu diskalifiye ediyorlar ve disipline veriyorlar. Bu yüzden de herkes tepkili. İşin kötü tarafı 13 yaşındaki çocuğu ittiği için ukraynalı bir milli sporcu aquamasters kazananı oldu. Kendisi de çocuk da kazanamadı bunun yüzünden. Normalde 13 yaşındaki çocuk kazanacaktı yani. Kendi hırsı yüzünden çocuğu harcadı.

Mimlenmis Tolga Öcal denen adam bir tane çocuğu denizden çıkarken itmiş. Çocuk 13 yaşındaymış. Yüzme yarışı yapıyor bunlar. Sonra Tolga Öcal tam yenecekken 13 yaşındaki çocuğu itiyor. Çocuk da düşüyor. Bu yüzden Tolga Öcal tepki alıyor. Bilmem ne yüzme yarışı işte. Çocuğu itmesi çok yanlış. Sportmence bir hareket değil. Bu yüzden bu herifi diskalifiye ettiler. Herkes tepki koyuyor buna. Zaten saçma sapan iş yani. Çocuk seni yenecekken sen çocuğu neden itersin ki. Allah allah ya. Böyle insanlardan nefret ediyorum yani.