Dışa Vur
Uğraşında boğulur bazen insan
Ara sıra deliriyorum Ara sıra kendimde değilim Ama bundan sonra düzeltilebilecek şeyleri düzeltmek istemeyip giden adam için üzülmiycem Elimden geleni yaptım Çok uğraştım bitmesin diye Hatalarım evet vardı Ama onunkiler de vardı Ve hataları görmezden gelebilirdik Düzeltebilirdik Madem istemedi Madem düzeltmedi Artık son üzülüşüm Bu sondu Dahası yok Artık ortada ne Mr.Shut Up kaldı ne Bal İkimizde boğulduk ve ben artık akıntıya kürek çekemiyorum Benden o kadar net bir şekilde vazgeçti ki Artık ne kendimi,ne onu sevmeye gücüm yok Bazen senden vazgeçenden vazgeçmen gerekir Ben ona kin tutmadım Onu sevmeyi de bırakmadım Ama ondan vazgeçiyorum Dönse vazgeçme dese belki de bir umut olur Bekle dese yorgunum dese beklerdim Ama ne o döner Ne de benim umudum Vazgeçme süreci biraz sancılı olur belki Ama dayanacak gücüm kalmadı Ben kendimden nasıl vazgeçtiysem ondan da öyle vazgeçicem Başka yolu yok Başka bir yol bırakmadı bana
Yanıtlar

Faulknerssleep Tukene tukene vazgeçmek.. Senelerini alir da verdigin seneler bazen gözüne gelmez. Ama bi bakarsın boşuna bütün bekleyişler, ağlayışlar, yakarışlar..Baktın nerden tutsan elinde kalıyor madem. O zaman bırakıp gitme vakti..

Bizdenbahsetsene Vazgeçmek okadar kolay değil ama bu senin elinde olan bişey aslında o nasıl vazgeçtiyse sende vazgeç diye düşünüyorum çünkü bazen vazgeçmek gerekiyor.

kayipanahtar Vazgeçmek o kadar zor ki ama vazgeçmeyi istemek çok daha zordur buna gerçekten karar verdiysen ona ait her şeyi her yerden sil tek bir şey bile kalmasın canın yanar görünce kafanda da bitir daha farklı şeylere yönlen odaklan kendini mutlu edecek işlere bak değişiklik yap kendine mesela bi süre iyi gelecektir bu

Randomix Net bir şekilde vazgeçen insan senin üzülmeni istemiyor olabilir. Yorgunum dese bekle dese demişsin ama ya hiç sevemezsem onu diye düşünmüş olabilir. Galiba sen onu çok seviyorsun ve o da seni üzmek istemiyor kelebeks... Bence akışına bırak. Kendini yıpratmana gerek yok. En azından umut vererek vazgeçmemiş. Bu da bir şeydir değil mi? Umut verip süründürenler sevgiyi kullananlar var. Karşındaki insan iyi bir insana benziyor. Güzel hatırla ve çıkart hayatından. Bazen bunu yapmamız gerekiyor be kardeş.